Mekan – Çevrimiçi – Online
17-18 Mayıs 2024 – saat 20:30 – 23:30
Katılım katkı payı 1750 TL (KDV dahil)dir.

Kayıt için aşağıda yeralan formu doldurmanızı rica ediyoruz.

https://forms.gle/iMiy1yxkUXiRtcXF6

HAKAN OZAN ERZİNCANLI

1976 İstanbul doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, yüksek öğrenimini 2001 yılında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü’nde bölüm birincisi olarak, yüksek lisansını 2006 yılında Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Biyoteknoloji Bölümü’nde tamamladı. Askerlik görevi sırasında hazırlamış olduğu ”Biyogaz” projesi ile takdirname aldı.
2004-2014 yılları arasında Türkiye’de uluslararası bir belgelendirme firmasında kıdemli baş denetçi olarak görev yaptı. Bu görevdeyken 200’den fazla tarımsal üretim denetimi gerçekleştirdi ve gıda güvenliği, hijyen, mikrobiyoloji ve tarımsal kimyasallar konularında 50’den fazla eğitim verdi.
2019 yılında Belçika’dan diploma denkliği alarak “Tarımsal Teknik Rehber ve Yönetici” ünvanı ile mesleki olarak tanındı. 2019-2022 yılları arasında, Job Yourself kooperatifinin desteğiyle tarımsal naturopati konusunda bir proje geliştirdi.
Şu anda Brüksel’deki Nos Oignons derneğinde organik kentsel çiftliklerde sosyal çiftçilik becerileri konusunda çalışıyor. Yönlendirilmiş yuvarlak masa eğitimleri ve rejeneratif bahçe koçluğu faaliyetlerini geliştiriyor, Brüksel merkezli uluslararası bir organizasyon olan Extrapreneurs&Club of Brussels’de uzman ve eğitmen olarak görev yapıyor. İşbirliği, iletişim, yenilenebilir tarım ve sürdürülebilirlik konularında yazılar yazıyor. Ayrıca uluslararası Terapistler Derneği (IAOTH) üyesi.
Yazmış olduğu kitaplar:

  • Organik Otesi Tarim (2013, 2018)
  • Kavga ve Bilge: Savaş Sanatlarındaki Bilgelik (2020)

Hakan Ozan Erzincanlı hakkında daha fazla bilgi için:
* Web sitesi: www.hakanozan.be